Select Page

اگر در نظر دارید برای خود یا یکی از عزیزان خود صف آرایی های نامرئی تهیه کنید، منطقی است که ممکن است قبل از شروع به سراغ مجموعه ای از سوالات بروید. اما برای بسیاری از افراد، انتخاب نهایی برای ترازبندی نامرئی یا عدم تقسیم به هزینه های کلی مربوط می شود؛ بنابراین ، در این مقاله قصد داریم تخمین بزنیم که چقدر ردیف کننده های نامرئی هزینه می کنند، آیا برای شما ارزش این کار را دارند یا بهتر است از بریس های سنتی استفاده کنید. در این مقاله ارتودنسی نامرئی قیمت شرح داده می شود.

بیمه ارتودنسی نامرئی را تحت پوشش قرار می دهد

تقریبا هر طرح تحت پوشش بیمه دندانپزشکی، تراز كننده های نامرئی مانند Line-M-Up را به همان روشی كه در بریس های سنتی نیز پوشش می دهد، تحت پوشش قرار می دهد، اما برای تعیین میزان كلی كلیك باید همیشه جزئیات پیچیده برنامه خود را با شركت بیمه خود بررسی كنید.

 

قیمت ارتودنسی نامرئی

اتخاذ این نوع تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری می تواند برای والدین و بزرگسالان دشوار باشد، اما در پایان تصمیم گیری در مورد نوع مناسب درمان برای شما همیشه به خود شما و دکتر کارپاک بستگی دارد. هزینه های متوسط ​​ردیف كننده های نامرئی خیلی بیشتر از بریس های سنتی نیست و مزایای مربوط به چندین بار ردیف كننده های نامرئی بیشتر از اختلاف قیمت است.

 

مشاوره در ارتباط با هزینه ارتودنسی

اگر هزینه از نظر مراقبت های ارتودنسی یکی از نگرانی های اصلی شما و خانواده شما است، پس باید با ما تماس بگیرید تا در مورد چگونگی تنظیم گزینه های پرداخت متناسب با بودجه شما با ما بیشتر صحبت کنید. در بسیاری از مواقع می توانیم برنامه های پرداخت ماهانه تنظیم کنیم که به شما کمک می کند هزینه های کلی درمان ترازبازی نامرئی را برای مدت زمان طولانی تری تقسیم کنید.

 

ضرورت انجام ارتودنسی

دندان های کج مخصوصا برای بزرگسالان می تواند بسیار آزار دهنده باشد، هر بار که می خواهید عکسی درست کنید، ترجیح می دهید کمتر لبخند بزنید. در حالی که بیرون از خانه با همکاران یا دوستان خود غذا می خورید، به دنبال غذایی می روید که بین دندان های شما نماند. در حالی که یک جلسه مهم دارید، همیشه از خود می پرسید، آیا آنها واقعا به حرف های من گوش می دهند یا به دندان های من نگاه می کنند، این با آوردن اضطراب و کاهش اعتماد به نفس شما، مهم نیست که چقدر از نظر شخصی و شغلی خوب هستید، زندگی شما را به روشی منفی تحت تأثیر قرار می دهد.

 

ارتودنسی نامرئی قیمت-2

ارتودنسی نامرئی قیمت

 

قیمت بریس های شفاف برای بزرگ سالان و کودکان

قیمت تراز کننده های دندان (بریس های شفاف) برای بزرگسالان ممکن است با سایر عوامل اندکی متفاوت باشد. هر مورد درمانی برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن برای دندان های شما متفاوت خواهد بود. بریس های شفاف راهی عالی برای بهبود لبخند و اعتماد به نفس و گشودگی بیشتر شماست، شما با یک مشاوره دندانپزشکی در مورد بریس های شفاف ، تماس بگیرید،  میانگین قیمت ردیف برای درمان کلی ارتودنسی برای صاف کردن دندان های خود دریافت خواهید کرد

 

بریس ها چگونه کار می کنند

بریس های ارتودنسی سنتی با وارد آوردن فشار ملایم بر روی دندان ها ، حرکت دندان ها به حالت مستقیم می توانند دندان ها را صاف کرده و نیش نامرتبی را اصلاح کنند. مطمئناً ، با ادامه درمان ، دندان های شما به موقعیت های مختلف تغییر مکان می دهند و باید بریس های شما با توجه به موقعیت های جدیدی که دندان های شما دارند ، تنظیم شوند.

 

ارتودنسی نامرئی قیمت-3

ارتودنسی نامرئی قیمت

 

 بریس های شفاف چقدر هزینه دارند

بریس های فلزی سنتی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و به همین دلیل اغلب به کودکان و نوجوانان داده می شوند. به دلیل هزینه بیشتر و سطح مراقبت و نگهداری بالاتر که توسط بریس های شفاف مورد نیاز است، آنها معمولا بیشتر برای بزرگسالان توصیه می شوند، برنامه درمانی هر بیمار سفارشی است و بنابراین هر هزینه کاملا متفاوت است.

 

 مشاوره برای دانستن هزینه چه کمکی به شما می کند

همانطور که می بینید، واریانس کاملا زیادی در درمان وجود دارد، و این به این دلیل است که هر بیمار به اصلاح درجه متفاوتی نیاز دارد. بهترین راه برای بدست آوردن برآورد دقیق از هزینه درمان ارتودنسی ، ارزیابی توسط پزشک دندانپزشکی است، بر اساس مشاوره شما، دندانپزشک شما یک برنامه درمانی ارائه می دهد که در آن هزینه های دوره درمان شما مشخص شده است. به شما هزینه کاملی ارائه می شود که شامل تمام هزینه های دندانپزشکی و همچنین هزینه های لوازم ارتودنسی می شود.

 

آیا بیمه سلامت هزینه بریس ها را پوشش می دهد

برخی از بیمه نامه های درمانی ممکن است درجاتی از درمان ارتودنسی را پوشش دهند اما کل هزینه را پوشش نمی دهند، شما باید بررسی کنید که آیا ارائه دهنده خدمات شما پوشش می دهد یا اینکه آیا دوره های انتظار یا استثنا وجود دارد.

 

آیا بریس های شفاف ارزش هزینه دارند

دانجام درمان ارتودنسی بهبود زیبایی ندارد، بریس ها لبخند شما را صاف می کنند اما تمیز کردن دندان های صاف بسیار راحت تر از دندان های کج است، دندان های کج بیشتر در معرض پوسیدگی قرار دارند و در صورت صاف نشدن در اواخر زندگی می توانند مشکلات بیشتری داشته باشند. دندان های کج و فک های نامرتب نیز بیشتر در معرض سایش دندان قرار دارند و همچنین می توانند باعث استرس و آسیب به مفاصل فک شوند.

 

 ضرورت رعایت بهداشت دهان و دندان

بریس های شفاف گران ترند اما برای بزرگسالانی که در غیر این صورت از درمان ارتودنسی اجتناب می کنند، ایده آل هستند. آنها به فرد پوشنده این آزادی را می دهند که بدون محدودیت غذا و نوشیدنی بخورد و از لبخند شما احساس اطمینان کند. یک درمان دندانپزشکی که عزت نفس شما را بهبود بخشد و کیفیت بهداشت دندان شما را بهبود بخشد مطمئنا ارزش سرمایه گذاری را دارد. برای اطمینان از اینکه از درمان ارتودنسی خود بیشترین بهره را می برید، به یاد داشته باشید که تمام دستورالعمل های دندانپزشک خود را دنبال کنید، از هرگونه معاینه چشم پوشی نکنید و بهداشت دندان را مثال بزنید.